O Hotelu

Orea Hotel Voroněž v Brně. 

Největší a nejmodernější kongresové centrum v Brně s kvalitním ubytováním ve 368 pokojích u výstaviště Vám nabízí Orea Hotel Voroněž. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají, jejíž zastávka je 150m od hotelu. Výborné jídlo si můžete dopřát v jedné ze 2 hotelových restaurací: Atrium a Grill bar Gourmet. Připravujeme zde pro Vás pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Konferenci můžete uspořádat v jednom z našich konferenčních prostor s využitím nejmodernějšího technického vybavení. Orea Hotel Voroněž sousedící s BVV Brno je bezbariérový s možností využití bezplatného Wi-Fi připojení zdarma.
Je výborně dostupný z historického centra i z hlavních dopravních tahů do města (5km, cca 5 minut z dálnice D1). Pohodlně zaparkovat můžete na jednom z hotelových parkovišť. Naše pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 12:00 hodin.

Na Vaši návštěvu se těší 

Váš Tým Orea Hotelu Voroněž

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování
Parkování
Parkování
Wi-Fi zdarma
Wi-Fi zdarma
Fitness
Fitness
Nekuřácké pokoje
Nekuřácké pokoje
Domácí mazlíček za poplatek
Domácí mazlíček za poplatek
Restaurace
Restaurace
Sauna
Sauna

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Voroněž

Křížkovského 458/47
Brno 603 73
Česká republika

Tel: +420 543 141 111
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: voronez@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.