O Hotelu

Orea Hotel Voroněž v Brně. 

Největší a nejmodernější kongresové centrum v Brně s kvalitním ubytováním ve 368 pokojích u výstaviště Vám nabízí Orea Hotel Voroněž. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají, jejíž zastávka je 150m od hotelu. Výborné jídlo si můžete dopřát v jedné ze 2 hotelových restaurací: Atrium a Grill bar Gourmet. Připravujeme zde pro Vás pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Konferenci můžete uspořádat v jednom z našich konferenčních prostor s využitím nejmodernějšího technického vybavení. Orea Hotel Voroněž sousedící s BVV Brno je bezbariérový s možností využití bezplatného Wi-Fi připojení zdarma.
Je výborně dostupný z historického centra i z hlavních dopravních tahů do města (5km, cca 5 minut z dálnice D1). Pohodlně zaparkovat můžete na jednom z hotelových parkovišť. Naše pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 12:00 hodin.

Na Vaši návštěvu se těší 

Váš Tým Orea Hotelu Voroněž

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Voroněž

Křížkovského 458/47
Brno 603 73
Česká republika

Tel: +420 543 141 111
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: voronez@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.