Konference & Eventy

V současné době nejmodernější a největší kongresový hotel v Brně disponuje širokou nabídkou víceúčelových klimatizovaných konferenčních prostor s moderním technickým vybavením. Jeho poloha umožňuje využít i pavilony a výstavní plochy brněnského výstaviště o rozloze 1087 m². Hotelovou kongresovou halu až pro 700 osob lze rozdělit na tři části a připravit v nich samostatné akce. Konferenční sál s nainstalovanou projekční technikou disponuje kapacitou 150 osob. Oba tyto sály lze propojit s restaurací Grill Gurmet bar pro získání rozsáhlejších prostor. Ideálními prostory pro semináře a školení jsou jednací salónky v prvním nadzemním podlaží hotelu. 3 salónky disponují denním světlem a některé jsou vzájemně propojitelné nebo propojitelné s přilehlými restauračními zařízeními. 

Prostory, technické zázemí, cateringové služby a sousedící brněnské výstaviště činí z Orea Hotelu Voroněž místo konání Vaší příští konference. Nabízíme Vám zajištění komplexních konferenčních služeb na míru. 

                                                       

alt   alt      

 

Kontakt:

Oto Kubík
Banquet Coordinator
Tel.:+420 543 141 590
Email: oto.kubik,orea,cz

Monika Kozová
Banquet Coordinator
Tel.:+420 543 141 274
Email: monika.kozova,orea,cz

 

x

Poptávka akce

KONTAKTNÍ INFORMACE
INFORMACE O AKCI
UBYTOVÁNÍ
TECHNICKÉ VYBAVENÍ
OBČERSTVENÍ
USPOŘÁDÁNÍ
JINÉ POŽADAVKY

Parse error: syntax error, unexpected 'include' (T_INCLUDE) in /www/doc/www.oreahotelvoronez.cz/www/inc/tmp.page.bottomcode.php on line 4