Reference

 

alt

"S hotelem Voroněž Brno spolupracujeme již mnoho let v rámci Mezinárodního sympozia Mosty, kterého se každoročně zúčastní kolem 500 osob a jsme velmi spokojeni. Hotel Voroněž splňuje veškeré požadavky na pořádání velkých konferencí, ale také menších akcí. Především musím pochválit komunikaci s personálem. Vždy jsou velmi vstřícní a dokáží splnit veškeré naše požadavky. Hotel Voroněž je partner, kterému můžeme důvěřovat a věřím, že budeme spolupracovat i nadále."

Mgr. Daniela Pivodová, manažerka konferencí, SEKURKON s.r.o.

 

alt

"Děkuji jménem kongresové agentury TA-SERVICE s.r.o. hotelu Voroněž Brno za partnerskou spolupráci při pořádání Neuromuskulárního kongresu s mezinárodní účastí dne 5.-6.5. 2016. Hotel Voroněž poskytuje perfektní zázemí i pro pořádání větších kongresů. Pro pořadatele je připraveno na jednom místě vše potřebné, ubytování, přednáškové sály s kongresovou technikou, výstavní prostory i špičková gastronomie. Hotel Voroněž navštěvuji často, letos jsem měla pocit, že gastronomie se od minula ještě o další kousek zlepšila. Personál hotelu je vstřícný a našich 260 hostů zvládl obsloužit bez čekání."

Mgr. Ivana Tarabová, Jednatelka, TA-SERVICE s.r.o.alt

"Pořádáme 2-denní konference v hotelu Voroněž Brno již několik let a s nasazením obsluhujícího personálu jsme velmi spokojeni. Akce je vždy velmi dobře připravena, číšníci, management i pracovníci recepce vychází vstříc provozním požadavkům. Rychlost, s jakou dokáže personál hotelu přestavět konferenční sály na prostředí pro společenský večer, je přímo neskutečná. Velkým benefitem hotelu je obrovské parkoviště a počet pokojů, které můžeme pro naše konference využít."

Ing. Roman Svoboda, Obchodní a marketingový ředitel, Angis plus s.r.o.

 


alt
"Jako agentura pořádající zákaznické konference pro stovky osob potřebujeme nadmíru spolehlivého partnera. A právě v hotelu Voroněž jej nalézáme a je pro nás velmi důležité, že opakovaně. Děkujeme tedy hotelu Voroněž za to, že v nás za několik let spolupráce dokázal vybudovat pocit důvěry a my se na jeho konferenční servis můžeme spolehnout."

Luděk Lopour, sisky.cz

 


alt
"S Orea Hotelem Voroněž spolupracuje naše společnost již celou řadu let a musím říct, že jsme naprosto spokojeni. Příprava našich akcí je časově náročnější, ale všechny naše požadavky splní zaměstnanci hotelu na 100%. Ochota personálu, profesionalita a řešení nestandartních požadavků je ve Voroněži na nejvyšší úrovni. Tyto kvalitní služby oceňují i naši partneři, kteří jsou zde vždy velice spokojeni. Děkuji všem zaměstnancům Orea Hotelu Voroněž, kteří přispívají ke skvělé atmosféře našich meetingů."

Ondřej Kňažík, Country Manager, Akuna

 

 

alt

"V hotelu Voroněž jsme realizovali konferenci Show IT 2016. Jedná se o jednu z našich nejexkluzivnějších akcí, kterou každoročně pořádáme. V hotelu Voroněž jsme ji již pořádali podruhé. V obou případech jsme byli vždy spokojeni s ochotou a organizačními schopnostmi hotelu. Dobré občerstvení, vše na čas a ochotný, milý personál vždy vyšel vstříc našim požadavkům. Konferenční služby i ubytování hotelu můžeme tedy doporučit všem potenciálním klientům. A i my sami s největší pravděpodobností v případě další konference plánované v Brně služby hotelu opět využijeme."

Jana Křístková, Marketing Team Leader CZ/SK, ABC Data s.r.o.

 

 

alt

"Spoločnosť Amway spolupracuje s Orea Hotel Voroněž už niekoľko rokov a to na základe vzájomnej dôvery a bezchybnej spolupráci. Služby, ktoré hotel ponúka, vždy korešpondujú s tým načom sme sa pred plánovanou akciou dohodli. Personál hotela pristupuje ku klientovi individuálne a najviac si cenním to, že nikdy som nedostal odpoveď: „To sa nedá, to nejde!“. Pevne verím, že nás do budúcna čaká ešte niekoľko desiatok úspešných akcií."

Dalibor Salay, Key Account Manager, Amway Česká republika, s.r.o.

 

 

alt 

"Spolupráce s hotelem Orea Hotel Voroněž v Brně je vždy na vysoké úrovni. Kvalitní servis, profesionalita, flexibilita, osobní přístup ke klientovi, to vše vytváří z hotelu Voroněž skvělého obchodního partnera pro naše firemní aktivity."

Ing. Eliška Kačerová, Marketing Manager, Schrack Technik spol. s r.o.

 

 

alt

"Rádi bychom Vám vyjádřili poděkování za pronájem společenského sálu dne 16.4.2016, kterým vaše společnost podpořila pořádání 26. Kulturně-společenského večera naší organizace. Děkujeme koordinátorce paní Magdaleně Faukalové i obsluze, která se o nás během večera trpělivě starala."

Miroslava Ptáčková, Svaz tělesně postižených v České republice z. s., městská organizace Brno