Pokoje-Junior Suite

Orea Hotel Voroněž

Junior Suite

Klimatizované pokoje o velikosti 46m2 se skládají z šatny, ložnice a obývacího pokoje. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a Wi-Fi připojením. Nechybí minerální voda na pokoji, kávový a čajový set. Při příjezdu vás na pokoji čeká k osvěžení čerstvé ovoce. Koupelny se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a fénem disponují luxusní kosmetikou. Domácí zvířata nejsou povolena.

 

*volný vstup do hotelového fitness

Pokoj Classic

Pokoje této kategorie mají velikost 24 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

 

* volný vstup do hotelového fitness

Pokoj Deluxe

Tyto pokoje jsou situovány ve vyšších patrech, takže se Vám naskytne krásný výhled na město. Pokoje jsou klimatizovány a některé mají balkony. Pokoje této kategorie mají velikost 24 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi.

 

*volný vstup do hotelového fitness

Pokoj Executive

Klimatizované pokoje o velikosti 24 m2 jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem a luxusní kosmetikou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi, minerální voda na pokoji a kávový a čajový set. Pokoje se nacházejí ve vyšších patrech hotelu, některé mají balkony. Domácí zvířata nejsou povolena.

 

*volný vstup do hotelového fitness

Business Suite

Pokoje kategorie Business o velikosti 46m2 se skládají z šatny, ložnice a zasedací místnosti pro 6 osob. Pokoje této kategorie mají ve standardu klimatizaci, satelitní televizi, DVD přehrávač, osobní váhu a telefon. V koupelně je vana s ruční sprchou, toaleta, bidet a fén. Po celou dobu pobytu můžete používat kávový a čajový set zdarma. Při příjezdu dostanete čerstvé ovoce a minerální vodu, parkování a připojení na Wi-Fi je zdarma.

 

*volný vstup do hotelového fitness

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu