Pokoje-Pokoj Deluxe

Orea Hotel Voroněž

Pokoj Deluxe

Tyto pokoje jsou situovány ve vyšších patrech, takže se Vám naskytne krásný výhled na město. Pokoje jsou klimatizovány a některé mají balkony. Pokoje této kategorie mají velikost 18 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi.

 

*volný vstup do hotelového Fitness

Pokoj Classic

Pokoje této kategorie mají velikost 18 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi.

 

* volný vstup do hotelového fitness

Pokoj Executive

Pokoje této kategorie mají velikost 18 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi a parkování zdarma. Pokoje se nacházejí ve vyšších patrech hotelu, jsou klimatizovány a některé mají balkony. K dispozici budete mít zdarma kávový a čajový set a kvalitní kosmetiku v koupelně. Při příjezdu dostanete čerstvé ovoce a minerální vodu.

 

*volný vstup do hotelového Fitness

Junior Suite

Pokoje kategorie Junior Suite mají velikost 46m2. Skládají se z šatny, ložnice a obývacího pokoje a mají klimatizaci. Jsou vybaveny satelitní televizí, DVD přehrávačem, osobní váhou, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. V koupelně je vana s ruční sprchou, toaleta, bidet a fén. K dispozici budete mít kávový a čajový set zdarma. Při příjezdu dostanete čerstvé ovoce a minerální vodu. Parkovací stání je zdarma.

 

*volný vstup do hotelového Fitness

Business Suite

Pokoje kategorie Business o velikosti 46m2 se skládají z šatny, ložnice a zasedací místnosti pro 6 osob. Pokoje této kategorie mají ve standardu klimatizaci, satelitní televizi, DVD přehrávač, osobní váhu a telefon. V koupelně je vana s ruční sprchou, toaleta, bidet a fén. Po celou dobu pobytu můžete používat kávový a čajový set zdarma. Při příjezdu dostanete čerstvé ovoce a minerální vodu, parkování a připojení na Wi-Fi je zdarma.

 

*volný vstup do hotelového Fitness

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu