Restaurace Orea Hotel Voroněž

Rezervace ubytování v Brno

Restaurace

V Orea Hotelu Voroněž**** klademe důraz na kvalitu našich pokrmů, proto jsme v brněnském regionu pověstní nejen vynikající kuchyní, ale i profesionálním servisem při zajišťování cateringových služeb. Koná-li se v Brně akce významnějšího rázu, obvykle na ní nechybí naše kulinářské pokrmy a speciality.

Grill bar Gurmet

Otevírací doba: 11:30 – 22:00

V těsné blízkosti hotelové haly najdete příjemný Grill bar Gurmet. Možnost propojení s kongresovou halou vytváří ideální podmínky pro gurmánské zážitky všech účastníků významných společenských akcí.

Restaurace Atrium

Otevírací doba: 6:30 – 10:00

V moderně zařízené restauraci Atrium v prvním patře hotelu jsou servírovány snídaně ve formě bufetu. Restauraci lze také díky přilehlým konferenčním salónkům využít pro konání firemních i soukromých akcí.

Fairside bar

Otevírací doba: pondělí až sobota 9:00 – 24:00,

neděle 9:00 – 23:00

Tento moderní bar je mezi hotelovými hosty oblíbeným pro neformální setkání. Můžete si zde vychutnat tradiční české pivo, některý z originálních koktejlů a nápojů nebo kávu s vynikajícími dezerty připravenými našimi cukráři.

Catering

Cateringový servis Orea Hotelu Voroněž**** má dlouholetou tradici a dobré jméno získal nejen u nás, ale i v zahraničí. Náš profesionální gastronomický tým přispěje díky svým bohatým zkušenostem k naprosté spokojenosti i těch nejnáročnějších klientů. Navrhne nejlepší řešení pro vaši soukromou party, rodinnou oslavu, firemní meeting, prezentaci či konferenci, slavnostní galavečer od začátku do konce a významnou měrou přispěje k jejich úspěšnému průběhu.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu