Restaurace-Fairside bar

Orea Hotel Voroněž

Fairside bar

Otevírací doba: pondělí až sobota 9:00 – 24:00,

neděle 9:00 – 23:00

Tento moderní designový bar je mezi hotelovými hosty oblíbeným pro neformální setkání. Můžete si dát tradiční české pivo nebo ochutnat některý z originálních koktejlů a nápojů. V létě je otevřena zahrádka s kapacitou 20 hostů.

Grill bar Gurmet

Otevírací doba: 11:30 – 22:00

V těsné blízkosti hotelové haly najdete příjemný Grill bar Gurmet. Možnost propojení s kongresovou halou vytváří ideální podmínky pro gurmánské zážitky všech účastníků významných společenských akcí.

Restaurace Atrium

Otevírací doba: 6:30 – 10:00

V moderně zařízené restauraci Atrium v prvním patře hotelu jsou servírovány snídaně ve formě bufetu. Přilehlé konferenční salónky jsou s restauračními prostory snadno propojitelné, takže je můžete využít pro konání firemních i soukromých akcí.

Catering

Cateringový servis Orea Hotelu Voroněž**** má dlouholetou tradici a dobré jméno získal nejen u nás, ale i v zahraničí. Náš profesionální gastronomický tým díky své bohaté zkušenosti přispěje k naprosté spokojenosti i těch nejnáročnějších klientů. Navrhne nejlepší řešení pro Vaši soukromou party, rodinnou oslavu, firemní meeting, prezentaci či konferenci, slavnostní galavečer od začátku do konce a významnou měrou přispěje k jejich úspěšnému průběhu.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu